Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Göker Medikal, 2010 yılından itibaren sağlık sektöründe ve medikal ürün teknolojileri konularında uzman kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Birincil amacımız İnsan sağlığını ön planda tutmaktır. Bu hedef doğrultusunda uluslarararası standartlarda kalite, ürün güvenliği, toplumsal sorumluluk anlayışı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olmayı amaçlıyoruz.

Temsilciliğini yürüttüğümüz tüm ürünler en gelişmiş teknolojiler ışığında üretilmiş, dünya standartlarında kalite standartlarını karşılamaktadır. Türkiye’deki satış ekibimiz ve Dünya çapındaki yetkili temsilcilerimizle yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlayan, ekonomik ve yüksek kaliteli ürünler sunmayı hedefliyoruz.

Kuruluş tarihinden bu yana “Önce İnsan Sağlığı” ilkesini benimseyen Göker Medikal, yetişkin ve deneyimli kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir. Sağlık alanındaki her türlü modern teknoloji ve gelişmeyi sektör kuruluşlarına ve sağlık çalışanlarına kolayca ulaştırmak için her gün daha fazla çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Göker Medikal' in “önce insan” prensibi, müşteri odaklı dürüst ve hızlı hizmet anlayışı, “insan sağlığının” iş değerlerimizin ilk önceliği olduğunun en temel kanıtıdır.

Bize olan güveniniz ve Göker Medikali tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.